Plánované novinky rychlost.cz

Plánované novinky rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

na serveru do hluboký (asi wedos) mám o 20 Mb/s míň na downloadu i uploadu :/

jestli průměr nebo maximum - to nevypovídá nic o realitě, ale o kvalitě serveru... pokud je server správně vyladěnej, mělo by platit průměr = maximum...

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor

x-rated:10.01.2014 19:33na serveru do hluboký (asi wedos) mám o 20 Mb/s míň na downloadu i uploadu :/

jestli průměr nebo maximum - to nevypovídá nic o realitě, ale o kvalitě serveru... pokud je server správně vyladěnej, mělo by platit průměr = maximum...

To neni vzdy o serveru, ale i o pripojeni. :)))

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

x-rated:10.01.2014 19:33na serveru do hluboký (asi wedos) mám o 20 Mb/s míň na downloadu i uploadu :/

jestli průměr nebo maximum - to nevypovídá nic o realitě, ale o kvalitě serveru... pokud je server správně vyladěnej, mělo by platit průměr = maximum...

Vždycky tam je nějaká rozjezd, než to pojede maximem, a není to o kvalitě serveru, ale o kvalitě spoje ;) přes kolik jde hopů, jak daleko jde, jestli není nějaký hop vytížen víc než je zdrávo,...

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

:D ono to neni jednim serverem/spojem. Jde o routovani a to rozhodne vetsinou o vsem. Staci jeden pribrzdenej uzel a je vymalovano.

 
od clan-x
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

Adam:10.01.2014 19:34To neni vzdy o serveru, ale i o pripojeni. :)))

Nejhorší je, že vše není zavýslé jen na připojení a měřičích ale na:

1. připojení (samozřejmě)
2. počítači
3. použitém prohlížeči
4. verzi Flash Playeru
5. atd............

Po několika letech jsem se vrhnul do přeinstalování domácího PC. Mám tedy čisté Windows, všechny aktualizace. Pustím prohlížeč IE, měřím X, pustím Google Chrome zasekne se mi měření při měření na třech vláknech (a měření se nedokončí), pustím Firefox měřím víc než v IE. Nabootuju Linux a lítá to jak drak :) (v Linuxu používám jen Firefox).

Ale samozřejmě, že asi při nižších rychlostech 10-50 Mbit takové rozdíly nejsou. Podle mého názoru je měření nad nějakých 30-50 Mbit opravdu jen velice orientační.

 
od clan-x
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

clan-x:13.01.2014 20:07Nejhorší je, že vše není zavýslé jen na připojení a měřičích ale na:

1. připojení (samozřejmě)
2. počítači
3. operačním sytému
4. použitém prohlížeči
5. verzi Flash Playeru
6. atd............

Po několika letech jsem se vrhnul do přeinstalování domácího PC. Mám tedy čisté Windows, všechny aktualizace. Pustím prohlížeč IE, měřím X, pustím Google Chrome zasekne se mi měření při měření na třech vláknech (a měření se nedokončí), pustím Firefox měřím víc než v IE. Nabootuju Linux a lítá to jak drak :) (v Linuxu používám jen Firefox).

Ale samozřejmě, že asi při nižších rychlostech 10-50 Mbit takové rozdíly nejsou. Podle mého názoru je měření nad nějakých 30-50 Mbit opravdu jen velice orientační.

 
od adam
moderátor

Adam:03.10.2013 13:412) nové rozložení designu zaměřené na lepší přehlednost a upřednostnění toho důležitého

Tak po více než roce zvažování a odlaďování je tu možnost otestovat skor finální verzi nového designu.

Kdo má zájem napište vzkaz mě nebo sem do fora, pošlu odkaz.

 
od clan-x
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

Adam:18.12.2014 08:24Tak po více než roce zvažování a odlaďování je tu možnost otestovat skor finální verzi nového designu.

Kdo má zájem napište vzkaz mě nebo sem do fora, pošlu odkaz.

Prosím o odkaz, děkuji. Jedná se o jinou verzi než je nyní ta aktuální testovací, která se již dá vybrat před začátkem měření?

Děkuji

 
od adam
moderátor

clan-x:18.12.2014 08:30Prosím o odkaz, děkuji. Jedná se o jinou verzi než je nyní ta aktuální testovací, která se již dá vybrat před začátkem měření?

Děkuji

Posláno, jinak teď jsem psal o verzi webu. Tester připojení ten co je v odlaďování je již vícemeně finální.

 
od adam
moderátor

Tak jsem dal možnost zobrazit si novou verzi všem přihlášeným. Viz http://rychlost.cz/forum/tema/2765/

Toto téma uzamykám.

 
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.