Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Plánované novinky rychlost.cz

Plánované novinky rychlost.cz

Plánované novinky rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od adam
moderátor
hodnocení reakce: 1

připravujeme

1) updatovaný tester připojení, který měří ve dvou až třech vláknech souběžně (download)

2) nové rozložení designu zaměřené na lepší přehlednost a upřednostnění toho důležitého

kdo se chce ze stálých uživatelů mrknout či něco otestovat tak napište sem, pak se vám ozvu :)

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Ja bych mrknul :)

 
od clan-x
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

Adam:03.10.2013 13:41připravujeme

1) updatovaný tester připojení, který měří ve dvou až třech vláknech souběžně (download)

2) nové rozložení designu zaměřené na lepší přehlednost a upřednostnění toho důležitého

kdo se chce ze stálých uživatelů mrknout či něco otestovat tak napište sem, pak se vám ozvu :)

Také bych rád a jsem, že se snad povede měření ve více threadech ... držím palce .. zatím jsem musel lidem říkat adresu speedtest.net ale pokud se povede bude to super, ono měření v jednom threadu není tak směrodatné jak se říkalo v jednom filmu Kulový blesk :)

 
od cartmen
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Taky bych mrknul. :-)

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Taky bych měl zájem ;)

 
od erkor
příspěvků: 95
IP: (zobrazit)

Budeme se tesit :)

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

prohlašuji, že se k testování hlásím zcela dobrovolně a bez mučení, s myšlenkou dopomoct intenzivním testováním ke zkvalitnění služby a zvýšení její objektivity :D k tomu mi dopomáhej bůh...

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor

:) no doufejme ze se povede ku spokojenosti vsech, i kdyz to je prakticky nemozne

 
od adam
moderátor
hodnocení reakce: 1

Flashovej tester by mel byt updatovany. Nova verze prozatim jen pro ty co tu projevili zajem. Pokud tedy spustite test prihlaseni (a probehne flashovej test) tak se jedna jiz o novy.

Pro kontrolu v http://rychlost.cz/uzivatel/statistiky/ uvidite Flash (beta) u daneho testu.

 
od adam
moderátor

V testeru je nove to ze download bezi ve vice vlaknech, konkretne ve trech soubezne.

 
od cartmen
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Jo pise mi to tak. Takze funguje.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

celý se to chová divně a pokaždý jinak :/

nejlíp to funguje v prohlížeči explorer, tam dosahuju nestabilně downloadu 85 a víc Mb/s (někdy 85, někdy 95, někdy 90 atd.), ve firefoxu se většinou nedostanu přes 86, v chromu kolem 60 až 70 Mb/s a ta rychlost v průběhu celýho testu hodně klesá...

upload mi nefunguje pořádně v ničem a je výrazně horší než na starym měřáku, občas se ale poštěstí a vyskočí to aspoň k 85 Mb/s, většinou ale pod 20 Mb/s

u odezvy mi to ukazuje jenom první hodnotu dobrou, zbejvající dvě sou v řádu desítek až stovek ms, což se na starym měřáku taky nedělo :/

na jednom ze serverů speedtest.net se mi všechny výsledky pohybujou kolem 95/95 po celou dobu (+/- pár Mb/s) -> http://www.speedtest.net/result/3038146124.png

testoval sem v prohlížečích chrome 32, firefox 27 a explorer 11, pokaždý s flash pluginem 11.9.900.117 a na windows 8.1...

btw nebylo by lepší se na těžkotonážní a historickej flash vyprdnout a udělat to v javascriptu?

jinak návrh webu vypadá hezky :)

ještě mě napadlo - nebylo by nejjednodušší hodit sem speedtest od ookla jako mají na lupa.cz? tam jim to ukazuje nižší upload, download většinou tak špatnej neni, ale řek bych, že to bude spíš serverem, protože ty hodnoty se lišej podobně - 95/85 v exploreru, 88/78 v chromu... určitě by z toho šlo zpracovávat i statistiky...

tak koukám, že asi ne, chtěj za to čtyřicítku ročně :D

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor

x-rated:17.10.2013 02:03btw nebylo by lepší se na těžkotonážní a historickej flash vyprdnout a udělat to v javascriptu?

jinak návrh webu vypadá hezky :)

ještě mě napadlo - nebylo by nejjednodušší hodit sem speedtest od ookla jako mají na lupa.cz? tam jim to ukazuje nižší upload, download většinou tak špatnej neni, ale řek bych, že to bude spíš serverem, protože ty hodnoty se lišej podobně - 95/85 v exploreru, 88/78 v chromu... určitě by z toho šlo zpracovávat i statistiky...

tak koukám, že asi ne, chtěj za to čtyřicítku ročně :D

Kdybych sem hodil konkurenci tak bych uznal prohru a mohl to zabalit, delal bych jim reklamu, daroval jim data. atd

k tomu javascriptu, bohuzel js nacitani dat z jine domeny neumi spolehlive, tohle se da osetrit az v tzv html5, takze testovaci data by musela byt v lokalite kde je javascript a tester, coz by mohl byt problem

upload se jeste poladi a vse ostatni tez od toho se to testuje

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

Adam:17.10.2013 08:04k tomu javascriptu, bohuzel js nacitani dat z jine domeny neumi spolehlive, tohle se da osetrit az v tzv html5

tak sem to myslel, to by bylo přece fajn :)

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor

x-rated:17.10.2013 16:01tak sem to myslel, to by bylo přece fajn :)

no jde o to ze to bude fungovat pouze ve zlomku prohlizecu, prozatim je flash jistejsi , oproti tzv html5 ma aspon nejaky ustaleny standart

 
Strana:1 2 3 4 5

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.