Vysoká latence

od shatter362
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den, mám problém s vysokou latencí v hrách, ts3. Např. jsem z klukama na ts3, následně zapnu prohlížeč, jdu na email a na ts3 skočí ping na 300..pak to následně spadne na těch 30, který obvykle mám. Pak jdu hrát hru (Counter-Strike: Global offensive) jsem s tím připojen i na ts3. Mám ping okolo 38, pak po minutě, 30 sekundách jde ping na 300 a výše, pak zase klesne a takhle furt dokola. Nevíte v čem by mohl být problém? Mám internet od Ufona (ADSL - 2mb/s). Pak když se mamka nebo někdo jiný připojí na druhý PC, tak to je ještě horší :D :) Díky za jakýkoliv rady.

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

shatter362:30.11.2014 17:48Dobrý den, mám problém s vysokou latencí v hrách, ts3. Např. jsem z klukama na ts3, následně zapnu prohlížeč, jdu na email a na ts3 skočí ping na 300..pak to následně spadne na těch 30, který obvykle mám. Pak jdu hrát hru (Counter-Strike: Global offensive) jsem s tím připojen i na ts3. Mám ping okolo 38, pak po minutě, 30 sekundách jde ping na 300 a výše, pak zase klesne a takhle furt dokola. Nevíte v čem by mohl být problém? Mám internet od Ufona (ADSL - 2mb/s). Pak když se mamka nebo někdo jiný připojí na druhý PC, tak to je ještě horší :D :) Díky za jakýkoliv rady.

při přetížení linky se toto může dít, obecně adsl nebo wifi tímto trpí více než optika/kabel

řešení je jiné, kvalitnější připojení, pokud nelze, tak při hraní omezit jakékoliv další využívání netu - což nevím jestli politicky projde :)

internet brno a okolí
 
od shatter362
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

svestka:30.11.2014 18:21při přetížení linky se toto může dít, obecně adsl nebo wifi tímto trpí více než optika/kabel

řešení je jiné, kvalitnější připojení, pokud nelze, tak při hraní omezit jakékoliv další využívání netu - což nevím jestli politicky projde :)

A není možnost také zavolat poskytovateli a prodiskutovat s ním o tom? :) Nebo mi řekne, že není žádná možnost, aby se latence aspoň ustálila kolem 30-50? :)

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

Počítal jsem s tím, že rozumný člověk tohle udělá jako první, a až potom píše dotazy sem.

internet brno a okolí
 
od shatter362
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Chtěl jsem nejdříve slyšet nějaké rady a až pak volat poskytovateli. Ale i tak díky za pomoc.