Problém s WoW

Problém s WoW

Síťový software
Strana:1 2 3
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

psp822:28.06.2012 16:28Takový pracovníky miluju když si v práci místo práce hrají HRY fuck všechny vás vyházet, nejlepší vždycky co přijdu na nějaký uřady v plzni témeř vždy na panelu schozený solitare bych vraždil ... :D

Jak to souvisí z hrou wow???? Navíc matematika vám asi taky moc nejde, dle vašeho předchozího příspěvku jelikož 13 eur je zhruba 10 kč denně :D:D pro vás nemalé peníze které utratíte za ani ne zmrzlinu nebo malé pivo :D. Snad jedině když tak nemáte rád úřady nejspíš jste na pracáku a ani se nedivím. no a do třetice mluvý z vaší osoby ne osobnost která má před lidmy autoritu ale jste spíš k smíchu asi hlavně mladší generaci a vůbec nemluvím, že z vás číší agresiv. a jak tvrdíte nehrajete ani Wow.

 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)

kapikacz nevím kde na to chodíš psp822 je jeden s členu pilsfree mají nejlepší internet přes wifi v čr ale říct mu že je na pracaku tak to už je važně na facku

 
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

Hnitka:28.06.2012 19:54kapikacz nevím kde na to chodíš psp822 je jeden s členu pilsfree mají nejlepší internet přes wifi v čr ale říct mu že je na pracaku tak to už je važně na facku

To já nevím já wifi nemám a ani bych nechtěl mě stačí od O2 VDSL a od T-Mobile internet na cesty s 30 g FUP. o jestli tomu dotyčnému pánu funguje net tak jaké jsou jeho názory tak potěž to musí být radost být jeho zákazníkem.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

kapikacz:28.06.2012 20:43To já nevím já wifi nemám a ani bych nechtěl mě stačí od O2 VDSL a od T-Mobile internet na cesty s 30 g FUP. o jestli tomu dotyčnému pánu funguje net tak jaké jsou jeho názory tak potěž to musí být radost být jeho zákazníkem.

Jakej zákazník asi si trochu pleteš pojetí sdružení=člen a firma=zákazník, a ne na pracáku nejsem, stačí když de člověk podat danoví přiznání.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

psp822:28.06.2012 20:47Jakej zákazník asi si trochu pleteš pojetí sdružení=člen a firma=zákazník, a ne na pracáku nejsem, stačí když de člověk podat danoví přiznání.

V dusledku je to to stejny, jen sdruzeni je "tunel"-neplati dane, nema zamestnance- teda ma, ale neodvadi za ne dane... Pochopitelne neni tu proto aby vydelaval penize (to je az druhotny :) ).

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

warman:29.06.2012 12:06V dusledku je to to stejny, jen sdruzeni je "tunel"-neplati dane, nema zamestnance- teda ma, ale neodvadi za ne dane... Pochopitelne neni tu proto aby vydelaval penize (to je az druhotny :) ).

zase neznalost, při nákupu platíme daně jako každý jiný člověk narozdíl od podnikatelu co si ruzné nákupy odečtou z daní.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)

kapikacz:28.06.2012 20:43To já nevím já wifi nemám a ani bych nechtěl mě stačí od O2 VDSL a od T-Mobile internet na cesty s 30 g FUP. o jestli tomu dotyčnému pánu funguje net tak jaké jsou jeho názory tak potěž to musí být radost být jeho zákazníkem.

řekl jste tu největší blbost.wifi je na 20x lepší urovni než nějake adsl popřípadně vdsl ktere jsou jako technologie již dávno mrtvé a nemají se kam vyvijet a firma jako o2 se muže jít do budoucna zahrabat.vdsl ohledně online her je ten největší shit na odezvy to wifi a optika je v dněšní době to nejlepší.odezva kolem 7ms a vaše vdsl 50-60 ms a víc a to pro online hraní je naprosto nedostačující.trošku se zamyslete než něco vypustíte do světa.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

psp822:29.06.2012 12:18zase neznalost, při nákupu platíme daně jako každý jiný člověk narozdíl od podnikatelu co si ruzné nákupy odečtou z daní.

bud jses platce nebo neplatce dph.

Bud platis dan kdyz nakupujes (vyhodnejsi) nebo platis dan pri prodeji.

napr. koupis vec za 120kc s dph a prodas ji za 200-mas 80kc hruby zisk

koupis vec za 100 kc bez dph(= 120kc s dph) a prodas ji za 200 s dph-dph z teto castky je cca 35kc, takze mas z toho 65kc.

takze byt neplatce dph je vyhodnejsi ;)

ale ja tim nemyslel dan z pridane hodnoty, ale dane ze zisku.

a to nemluvim o tom, ze si vrait dan nemuzes ze vseho (napr. alkohol, cigarety,..). a neni to tak jednoduche- i kdyz si muzes z neceho nechat vratit dan, tak ne vzdy je to vhodne.

kvuli tomu firmy mohou byt neplatci jen do 1mil obratu-pro stat je vyhodnejsi, kdyz si nechas vratit dph nez kdyz prodavas bez neho ;)

 
od manius
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Ahoj,

ano. Pokaď hraje na placeném, bude to složitější.

Asi nejvýhodnější (nejlehčí) postup je zakázat ve firewallu port TCP 3724, tedy nepřihlásí se, žádné další porty nejsou potřeba bloknout.

Vím, závislost je závislost. Sám jsem u hry WoW ztratil pár let času, ale spíše z pohledu provozovatele WoW serveru.

Je třeba podotknout, proč syn u toho tak dlouho sedí. Znám dnešní mládež, je to vesměs kouření a chlast. Nač jiného ven chodit? V horších případech i drogy... Takže já bych osobně spíše se synem promluvil a dohodl se pouze na určitém časovém rozmezí, rozhodně nezakazoval.

Podle mě je furt to WoW lepší než aby se potuloval někde po půlnocích venku :)

Mějte se,
Michal

 
od miguel
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Nazdar,

všichni co tvrdíte že WoWko je xindl, hrůza apod. věci jste lidi co v životě nic nedokázali a jenom se zapjatými pěstmi, závidí jiným co se jim pílí a podstivou prací dovedlo vybudovat (no hold český národ je takový). Nejdřív než budete komentovat negativně můj příspěvek, tak si přečtěte něco o firmě Blizzard Entertainment. Jak vznikla, jaké měla na začátku problémy apod. a ukažte mi některou českou firmu, která dosáhla třetinového úspěchu než Blizzardi.

A teď k WoWku, na originálním serveru jsem už pomalu přes 4 roky a možná párkrát se mi stalo, že jsem u toho seděl od rána do večera. Ale jak říkám jsou to nárazovky, třeba nedávno jsem po 2 měsících spustil hru, pozdravil kamaráda a chvíli s ním pokecal (cca. 10min.) a odpojil se. A nemá chuť ji hrát. Až ji budu mít, tak si zase zahraji. Navíc jsem beta tester nového datadisku a taky to nehrotím a jestli jsem testoval před třemi měsíci 2 hodiny ... to by bylo moc. Každý člověk si to musí v hlavě nastavit, jak dlouhý čas je vhodný na hraní.

A co poradit rodičům jejichž ratolesti tuto hru příliš hrají. No pokud jim budete zakazovat hraní, tak tím víc budou na Vás naštvaný a tím hrozí, že svůj volný čas budou věnovat hraní (místo školy, místo kamarádů apod.) Pokud bych chtěl, aby mí děti tuhle hru nehráli příliš často, tak bych je zaměstnával, umýt nádobí, dojít na nákup, zalít kytky, vysát, prostě bych jim dával nějaké domácí úkoly, které musí splnit a pokud by to nesplnili, tak by si k počítači nesedli. (domácí práce zabere nějaký čas a o ten čas budou méně sedět u počítače).

 
od miguel
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

manius:13.07.2012 23:08Ahoj,

ano. Pokaď hraje na placeném, bude to složitější.

Asi nejvýhodnější (nejlehčí) postup je zakázat ve firewallu port TCP 3724, tedy nepřihlásí se, žádné další porty nejsou potřeba bloknout.

Vím, závislost je závislost. Sám jsem u hry WoW ztratil pár let času, ale spíše z pohledu provozovatele WoW serveru.

Je třeba podotknout, proč syn u toho tak dlouho sedí. Znám dnešní mládež, je to vesměs kouření a chlast. Nač jiného ven chodit? V horších případech i drogy... Takže já bych osobně spíše se synem promluvil a dohodl se pouze na určitém časovém rozmezí, rozhodně nezakazoval.

Podle mě je furt to WoW lepší než aby se potuloval někde po půlnocích venku :)

Mějte se,
Michal

Na placeném serveru existuje rodičovská pojistka, kde si můžete nastavit odkdy dokdy a navíc nové windows Vista a 7 umí nastavit rodičovský zámek na příslušné programy, kdy je mohou spustit a kdy ne.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Miguel:25.07.2012 10:34Nazdar,

všichni co tvrdíte že WoWko je xindl, hrůza apod. věci jste lidi co v životě nic nedokázali a jenom se zapjatými pěstmi, závidí jiným co se jim pílí a podstivou prací dovedlo vybudovat (no hold český národ je takový). Nejdřív než budete komentovat negativně můj příspěvek, tak si přečtěte něco o firmě Blizzard Entertainment. Jak vznikla, jaké měla na začátku problémy apod. a ukažte mi některou českou firmu, která dosáhla třetinového úspěchu než Blizzardi.

A teď k WoWku, na originálním serveru jsem už pomalu přes 4 roky a možná párkrát se mi stalo, že jsem u toho seděl od rána do večera. Ale jak říkám jsou to nárazovky, třeba nedávno jsem po 2 měsících spustil hru, pozdravil kamaráda a chvíli s ním pokecal (cca. 10min.) a odpojil se. A nemá chuť ji hrát. Až ji budu mít, tak si zase zahraji. Navíc jsem beta tester nového datadisku a taky to nehrotím a jestli jsem testoval před třemi měsíci 2 hodiny ... to by bylo moc. Každý člověk si to musí v hlavě nastavit, jak dlouhý čas je vhodný na hraní.

A co poradit rodičům jejichž ratolesti tuto hru příliš hrají. No pokud jim budete zakazovat hraní, tak tím víc budou na Vás naštvaný a tím hrozí, že svůj volný čas budou věnovat hraní (místo školy, místo kamarádů apod.) Pokud bych chtěl, aby mí děti tuhle hru nehráli příliš často, tak bych je zaměstnával, umýt nádobí, dojít na nákup, zalít kytky, vysát, prostě bych jim dával nějaké domácí úkoly, které musí splnit a pokud by to nesplnili, tak by si k počítači nesedli. (domácí práce zabere nějaký čas a o ten čas budou méně sedět u počítače).

Wowko je xindl prave kvuli tomu, ze je hratelnej a ne kvuli tomu ze je spatnej. Ja wow ani jine hry moc nehraju, nebot vim ze jdou i blby 2 hodiny denne vyuzit jinak, nez jak blbec hrat a nic nedokazat :)

 
od hnitka
příspěvků: 90
IP: (zobrazit)

Miguel:25.07.2012 10:34Nazdar,

všichni co tvrdíte že WoWko je xindl, hrůza apod. věci jste lidi co v životě nic nedokázali a jenom se zapjatými pěstmi, závidí jiným co se jim pílí a podstivou prací dovedlo vybudovat (no hold český národ je takový). Nejdřív než budete komentovat negativně můj příspěvek, tak si přečtěte něco o firmě Blizzard Entertainment. Jak vznikla, jaké měla na začátku problémy apod. a ukažte mi některou českou firmu, která dosáhla třetinového úspěchu než Blizzardi.

A teď k WoWku, na originálním serveru jsem už pomalu přes 4 roky a možná párkrát se mi stalo, že jsem u toho seděl od rána do večera. Ale jak říkám jsou to nárazovky, třeba nedávno jsem po 2 měsících spustil hru, pozdravil kamaráda a chvíli s ním pokecal (cca. 10min.) a odpojil se. A nemá chuť ji hrát. Až ji budu mít, tak si zase zahraji. Navíc jsem beta tester nového datadisku a taky to nehrotím a jestli jsem testoval před třemi měsíci 2 hodiny ... to by bylo moc. Každý člověk si to musí v hlavě nastavit, jak dlouhý čas je vhodný na hraní.

A co poradit rodičům jejichž ratolesti tuto hru příliš hrají. No pokud jim budete zakazovat hraní, tak tím víc budou na Vás naštvaný a tím hrozí, že svůj volný čas budou věnovat hraní (místo školy, místo kamarádů apod.) Pokud bych chtěl, aby mí děti tuhle hru nehráli příliš často, tak bych je zaměstnával, umýt nádobí, dojít na nákup, zalít kytky, vysát, prostě bych jim dával nějaké domácí úkoly, které musí splnit a pokud by to nesplnili, tak by si k počítači nesedli. (domácí práce zabere nějaký čas a o ten čas budou méně sedět u počítače).

neříkam nic proti blizardu ja ted hraju diablo 3 ale neříkej mi že se dá srovnat dialo 3 s wow protože wow diablu nesahá ani po paty navíc za online hraní nemusím platit žadné trapné měsíční poplatky narozdil od wow ;)

 
od kapikacz
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

warman:25.07.2012 11:07Wowko je xindl prave kvuli tomu, ze je hratelnej a ne kvuli tomu ze je spatnej. Ja wow ani jine hry moc nehraju, nebot vim ze jdou i blby 2 hodiny denne vyuzit jinak, nez jak blbec hrat a nic nedokazat :)
Jen bych tě rád poučil, pokud pro tede je ztrátou času hraní her tak mezi ztrátu času patří i plkání na různých diskuzních fórech facebooku a podobně. Tak doufám, že se poučíš a místo odpovědi využiješ čas jiným efektivním způsobem, třeba si sedneš do putiky nebo oblečeš špinavé montérky a budeš lítat kolem mýchačky o výkendu u baráku abys večer smrděl potem jak čuně.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

kapikacz:26.07.2012 09:57Jen bych tě rád poučil, pokud pro tede je ztrátou času hraní her tak mezi ztrátu času patří i plkání na různých diskuzních fórech facebooku a podobně. Tak doufám, že se poučíš a místo odpovědi využiješ čas jiným efektivním způsobem, třeba si sedneš do putiky nebo oblečeš špinavé montérky a budeš lítat kolem mýchačky o výkendu u baráku abys večer smrděl potem jak čuně.

Vsak ja ten cas vyuzivam efektivnim zpusobem, jsem v praci.

Staveni vlastniho baraku je efektivnejsi vyuziti prace, jak prosedet 8 hodin u wow.

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.