Telefónica O2, ústředny, přístupová síť, ADSL, VDSL

Telefónica O2, ústředny, přístupová síť, ADSL, VDSL

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Strana:1 2 3 4 5 6 7
od pcwifi
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: T-MOBILE

oznaceni HD je jen marketingovy blemc, nic vic. V dobe DVB-T se taky objevovaly anteny oznacovane jako HD, coz je samozrejme holy nesmysl a jen marketing, podobne blemcy psali vyrobci i na LNB konvertory apod.

Firma, ktera by HD pojmula jako HD by musela nabizet TV a mela primarne vyradit z nabidky sve TV SD kanaly resp. nahradit SD HD mutacemi jsou li dostupne. V tomto smeru dava oznaceni HD jakysi smysl. Jinak ale vubec ne. Jinam nez k TV pridavek HD nepatri, nedava tam zadny smysl.

VDSL 50/5, vektoring neprinesl v podstate nic, 650m od ustredny se zazrak uz nekoná...
 
od smazáno
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 16,6/11,8
Poskytovatel: NAŠI Internet

Ahoj co se týká O2 tak jen slibují a skutek utek ! každy rok slyšim od O2 bude posilovat připojení bude zrychlovat ve vaší oblasti internet a další kecy ! a za 9 let co jsem u nich se nic nezmněnilo ! ryhlost v mojí oblasti za posledních 9 let stajná 8/1 Mbit raalná ryhlost je +- 7.6 download a upload je 0.2 !! problé je hlavně upload ! takový internet je nepoužítelný !!! ještě před mněsícem byla rychlsot upload 0.8 až 1.2 ale po tom co mi poslaly že budou zdražovat a mám podepsat uvazek na další 2 roky , jinak mi slouvu převedou na nový tarif samozřejmně dražší :) po tomhle oznámeni mi zahadně rychloat upload spadla na 0,1 až 0.2 ! což je nepoužítelné , tato ryhlost upload je stabilně celých 24 hod 7 dni v týdnu :(((

mám podezření že se O2 vratilo k praktikám byvalého telekomu když se postupně přechazelo z vytačeného spojeni na ADSL , tak telekom umyslně prasil snižoval kvylitu a dělal vypadky na vatačeném spojení , aby lidi donutil přejít na ADSL !

ten muj problem bych typoval na snahu natlaku abych si dal nový tarif atd ! ale jelikož jsou dost daleko od UT dslam tak mi žadný tarif nepomuže !

jelikož mně už O2 přestala bavit ! a naskytla se možnost jít k jinému poskytovately ! tak jsem dal O2 sbohem a doufám že na vždy !!! kvalita služeb o2 nedpovída cenám které maji !

 
od smazáno
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 17,8/12,1
Poskytovatel: NAŠI Internet

uzivatel123 | 19.12.2012 22:48

Zdravím a díky za reakci.

Co z pohledu servisu a vůbec podpory, není na tom přirozeně O2 líp? Protože je to prostě jejich spojení, ostatní si to pronajímají.

jen bych poopravil O2 už nevlastni "kabely" ! prodaly vedeni/kabely najký společnosti a ta je jim pronajíma :) na nazev firmy si nemužu spomenut :(

 
od pcwifi
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 37,3/3,46
Poskytovatel: T-MOBILE

jde o CETIN a neni to nejaka spolecnost, je to v podstate odkousnuta / oddelena cast O2, kdy Cetin vlastni site jak mobilni tak pevne a O2 jen provozuje sluzby v techto sitich. Velmi negativni dopad to ma v tom, ze na morave kde stavi LTE prave Cetin nelze nyni spustit z duvodu XYZ napr. LTE 2100. V cechach kde stavi TM toto neni problem. Obecne co se DSL tyce pokud chce mit clovek pomyslnou zaruku rychleho reseni problemu, tak je asi skutecne nejlepsi mit jej od O2. Resil jsem problem kdy DSL mam od TM a nez se tim prokousali, 2 dny pryc.

VDSL 50/5, vektoring neprinesl v podstate nic, 650m od ustredny se zazrak uz nekoná...
 
od smazáno
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 17,4/11,9
Poskytovatel: NAŠI Internet

task ja nevím jestli rychle řešení ADSL je zřizení služby u O2 za xyz mněsícu :)

 
Strana:1 2 3 4 5 6 7